Havana Club Grand Prix 2012.

Havana Club Grand Prix 2012
Havana Club Grand Prix 2012

Havana Club Grand Prix to międzynarodowy konkurs organizowany co dwa lata od 1996 roku. Konkurs jest jednym z najbardziej renomowanych i popularnych konkursów w środowisku barmańskim na świeci. W konkursie startuje kilkudziesięciu barmanów wyłonionych drogą eliminacji z przeszło 30 krajów z całego świata.

W ramach konkursu, Havana Club International przyznała dwie dzikie karty dla uczestników którzy nie mieli możliwości wystartowania w eliminacjach. Jeżeli jesteś barmanem z pasją, pracujesz za barem i wierzysz, że możesz zostać mistrzem serwowania klasycznych kubańskich koktajli, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Wykreuj dwie własne kompozycje koktajlowe i wygraj niezapomnianą podróż na Kubę już w Maju!!! A tam czeka na Ciebie Międzynarodowy Konkurs Kotkajlowy Havana Club.

Wystarczy, że stworzysz oryginalne dwa koktajle, jeden na bazie Havana Club Anejo 3 Anos, drugi na bazie Havana Club Anejo 7 Anos. Następnie musisz wejść na poniższy Fanpage, zarejestrować się, wysłać przypisy i pakować walizki na Kubę!!!

Link:

https://www.facebook.com/HavanaClubCocktailGrandPrix#!/pages/Havana-Club-Grand-Prix/187187321342909

Czasu coraz mniej, ostateczny termin zgłoszeń  25 marca!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s