‚BATTLE FOR FLAIR’ – ‚Show Me What Ya Got!’

Battle for Flair
Battle for Flair

‚Przygotujcie się na sztorm!’… Już 19 grudnia w Warszawskim klubie Karmel, znajdującym się na ulicy Kredytowej 6, odbędzie się I edycja ‚Battle For Flair’. 12 zawodników, 12 różnych styli, 12 fanatyków rywalizujących między sobą o tytuł najlepszego z najlepszych. Wydarzenie kulturalno – rozrywkowe zorganizowane z myślą o ludziach pracujących w gastronomii lub w jakiś sposób związanych z tą branżą. W niedzielną noc bar w Karmelu zamieni się w istne pole walki. Tej formuły zawodów jeszcze w naszym kraju nie było. Jesteście gotowi na sporą dawkę emocji?

Show Me What Ya Got!’

Tuż przed zawodami odbędzie się losowanie, w którym to, zawodnicy zostaną połączeni w pary. Stając naprzeciwko siebie w pojedynku 1vs1, w dość krótkim czasie będą zmuszeni do jak najlepszego sprzedania swoich umiejętności i tym samym pokonania swojego rywala. Utrudnieniem dla zawodników będzie to, że swoje numery, ewolucje i wszelkie manewry wykonywane na butelkach, będą zobowiązani wykonywać pod improwizację dj’ów.

Będzię gorąco!

W I rundzie odbędzie się 6 pojedynków… W II już tylko 3… Następnie Wielki Finał… I to wszystko podczas jednej upojnej nocy…

Mimo że formuła zmusza do zaciętej rywalizacji, to konkurs będzie się odbywać w przyjacielskiej atmosferze. Wszystkich zawodników, którzy wystąpią podczas tej nocy łączy jedna ale jakże ważna rzecz. Szczera miłość do flairu!

Po części konkursowej odbędzie się gastroparty. Liczne promocję na barze, oraz niebanalna selekcja muzyczna przygotowana przez dwie czołowe i zarazem kultowe postacie polskiej sceny dj’skiej : Dj Def (W – wa) i Dj Qube (Wrocław), są wystarczającymi argumentami, które przemawiają za tym, że będzie to epicka impreza, która miejmy nadzieję potrwa do samego rana!

Nie pozwólcie, aby takie wydarzenie przeszło Wam koło nosa.

Widzimy się w Karmelu. One Love…

Miejsce: Klub Karmel / Kredytowa 6, Warszawa

Start: 22.00

Dj’s: Dj Def i Dj Qube

Promo: Absolut – 7 zł

Funky Shots – 12 zł

Burn – 8 zł

Heineken 0,5 – 7 zł

Jedna uwaga do wpisu “‚BATTLE FOR FLAIR’ – ‚Show Me What Ya Got!’

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s