II Edycja Battle For Flair – ‚Show Me What Ya Got!’ Za Nami!!!

SHOW ME WHAT YA GOT MAN!

20 lutego klub Karmel mieszczący się na Kredytowej 6, w Warszawie, gościł II edycję zawodów barmańskich Battle For Flair – ‚Show Me What Ya Got!’. Pierwsza formuła konkursowa tego typu w Polsce, po raz kolejny została poddana próbie i zgromadziła zawodników, którzy z całego kraju zjechali się by tej nocy pojedynkować się o tytuł zwycięzcy.

Mieliśmy okazję podziwiać pięć emocjonujących walk 1 vs 1, które odbyły się w I rundzie oraz sześć finałowych, indywidualnych pokazów. Zawodnicy pod muzyczną improwizację Dj’ów prezentowali swoje najlepsze numery. Kolejno zwycięzcy swoich pojedynków oraz jeden ‚Lucky Loser’ wytypowany przez gremium sędziowskie, awansowali do następnego etapu. Finałowa rozgrywka przysporzyła nam wiele emocji i polegała na tym, że barmani w pięciominutowych pokazach prezentowali swoje oryginalne układy. Licznie zgromadzona publiczność miała wiele powodów do celebracji tego wydarzenia…

Konkurs zdecydowanie zwyciężył Marcin Cebula (Flair Factory) i już po raz drugi został królem flairowego ringu w Karmelu. Na drugim miejscu uplasował się Radosław Podlaski reprezentujący Flairtender.pl, a trzecią pozycje zajął Maciej Chojara (Flair Factory). Zawodnicy, którzy znaleźli się na podium, otrzymali nagrody sponsorowane przez firmę APS Polska, Alkoteka.pl oraz kawiarnię Cafe Colombia.

Imprezę poprowadził charyzmatyczny showman Kamil Caliński, który zadbał o to, aby emocje nie opadły choć na sekundę. Serca publiczności zdobył również licznymi konkursami, które organizował pomiędzy pojedynkami. Za adapterami rządzili rezydenci muzyczni Battle For Flair – Dj Qube z Wrocławia oraz Dj Def (A.K.A UNIQ TEAM) z Warszawy. Tej nocy poczęstowali wszystkich dynamicznymi brzmieniami, które świetnie podtrzymywały niepowtarzalny klimat panujący tamtej nocy w klubie Karmel.

W gremium sędziowskim zasiedli Tomasz Małek (Flair Factory), Marek Posłuszny (Flair Factory) oraz Łukasz Klocek (Mono Bar).

Kolejna edycja Battle For Flair za nami. Jesteśmy zbudowani tym, że powstaje coraz więcej wydarzeń mających na celu promowanie barmaństwa w naszym kraju. Jest to najlepsza droga do zmiany obecnego stanu rzeczy. Już 3 i 4 marca w Warszawskim klubie kapitol odbędzie się Warsaw Flair Challenge 2011 organizowany przez Flair Factory. Krzyczmy więc Happy Days!

Specjalne podziękowania dla: Alkoteka.pl, APS Polska, Burn, Wyborowa S.A., Bar Symposium, Cafe Colombia, BarMagazyn.pl, Naopkoło.pl, Klub Karmel, Flair Factory, Freestyle.pl, Newsgastro.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s