Przygotowania do 150. urodzin BACARDI®.

Bacardi
Bacardi

Firma Bacardi-Martini Polska rozpoczyna świętowanie 150-tych urodzin marki BACARDI®. Producent jednego z najlepszych rumów na świecie przygotował specjalną świąteczną ofertę dla odbiorców hurtowych i detalicznych.

Od 25 listopada do końca grudnia 2011 w dystrybucyjnym kanale sprzedażowym potrwa wielka promocja rumów z nietoperzem. Wszyscy, którzy w tym czasie zamówią pakiety dostępne u dystrybutorów BACARDI®, otrzymają dodatkową gratyfikację.

Promocja obejmuje zakup produktów z całego portfolio, w tym BACARDI® Superior, BACARDI® Black, BACARDI® Gold, BACARDI® 8 Anos, BACARDI® Reserva, BACARDI® Limón, BACARDI® Razz, BACARDI® Mojito RTS, BACARDI® 1909 Edition oraz najnowsze dziecko marki BACARDI® – korzenny rum Oakheart wprowadzony na rynek w listopadzie br. Smaki i pojemności do wyboru kupujących.

Rumy BACARDI® to jedne z najpopularniejszych produktów na świecie. Stworzone blisko 150 lat temu przez Don Facundo Bacardi do dziś stanowią podstawę najsłynniejszych drinków świata jak Cuba Libre, Mojito czy Daiquri. Znak nietoperza to najlepsza jakość i smak strzeżone od lat przez rodzinę BACARDI®.

Pij odpowiedzialnie!

Tekst i zdjęcia: Bacardi – Martini Polska Sp. z o.o.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s