Finlandia® Spices Vodka – doskonałość stworzona z najlepszych tradycji

Finlandia® Spices Vodka
Finlandia® Spices Vodka

 Jak skomponować wódkę, która godzi w sobie elementy charakterystyczne dla tradycji dwóch różnych krajów? Jak uchwycić ducha fińskiej i polskiej kultury? Jak powiązać ze sobą siłę i pasję? Nowa Finlandia® Spices Vodka to kompozycja doskonałej Finlandia® Vodka ze smakiem wydobytym z unikalnej mieszanki przypraw i ziół, które tworzą wódkę o wyrazistym, wytrawnym smaku.

W lutym na rynek polski wprowadzony został nowy wariant smakowy Finlandia® Vodka. Nowa Finlandia® Spices Vodka, stworzona specjalnie z myślą o polskich konsumentach, łączy w sobie doskonały smak cenionej na całym świecie Finlandia® Vodka z unikalną kompozycją przypraw i ziół, które tworzą wódkę o wyrazistym, wytrawnym smaku. W Finlandia® Spices Vodka ziołowy aromat, zaostrzony odrobiną pieprzu i nutą ostrej papryczki chili, idealnie przenika się z czystym smakiem Finlandia® Vodka. Jego źródłem są starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości naturalne składniki: sześciorzędowy jęczmień, dojrzewający w promieniach północnego słońca oraz nieskazitelnie czysta woda, filtrowana przez moreny polodowcowe. Całości dopełnia unikalny proces destylacji w jednej z najbardziej technologicznie zaawansowanych gorzelni na świecie. Bursztynowa, przejrzysta barwa, charakterystyczna dla Finlandia® Spices Vodka, łączy w sobie klarowność fińskiej, polodowcowej wody oraz naturalny kolor przypraw.

Finlandia® Spices Vodka to nowy wymiar cenionej na całym świecie
Finlandia
® Vodka. Największą siłą naszej nowości jest równowaga między wyraźnym smakiem Finlandia® Vodka, a ziołowo-korzenny aromatem, zaostrzonym odrobiną pieprzu i nutą ostrej papryczki chili. Stworzona na potrzeby rynku polskiego Finlandia® Spices Vodka to w efekcie intrygująca i zaskakująca bogactwem smaków kompozycja, która przemówi szczególnie do podniebień konsumentów ceniących tradycyjny smak oraz najwyższą jakość produktów – mówi Małgorzata Infeld, Senior Brand Managera Finlandia® Vodka. Dzięki temu na polski rynek trafia doskonała wódka, która odzwierciedla najlepsze tradycje zaczerpnięte z Polski i Finlandii – upodobanie
do ziołowo-korzennego smaku oraz szacunek i zamiłowanie do wszystkiego, czego źródłem jest natura –
dodaje Infeld.

Finlandia® Spices Vodka pojawiła się na rynku od połowy lutego. Dostępna jest
w dwóch pojemnościach 0,5l i 0,7l. Wprowadzeniu na rynek Finlandia® Spices Vodka towarzyszą działania marketingowe we wszystkich kanałach dystrybucji.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Brown-Forman Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s