Wódki Lubelskie Liderem Smaku.

Lubelska Miętówka
Lubelska Miętówka

Fakt, że Lubelska ma najlepszy smak potwierdziła jednogłośnie Regionalna Izba Gospodarcza w Lublinie. W ósmej już edycji konkursu Wojewódzki Lider Smaku, który cieszy się ogromną popularnością jurorzy uznali wódkę Lubelską za najsmaczniejszy trunek Lubelszczyzny.

Wojewódzki Lider Smaku to konkurs kierowany do producentów żywności i restauratorów całego województwa lubelskiego. Każdego roku wyłania najlepszą pod względem jakości żywność pochodzącą z regionu. Za taką uznana została rodzina wódek. Kapituła, oceniając wyroby, wzięła pod lupę recepturę, technologię produkcji i oczywiście popularność produktów wśród konsumentów.

W składzie sędziowskim zasiadają wieloletni eksperci w dziedzinie higieny, jakości oraz technologii żywności i żywienia.

Rodzina wódek Lubelskie to siedem owocowych wariantów, wśród których każdy znajdzie dla siebie ten ulubiony. Tworzone z myślą o preferencjach konsumentów, którzy bardzo chętnie sięgają po lekkie, orzeźwiające smaki, są najczęściej wybieranymi trunkami w Polsce. Rekordową popularnością cieszy się Cytrynówka Lubelska, której receptura stworzona została na bazie przepisów na domowe nalewki. Pola nie ustępuje jej Lubelska Miętówka z Limonką – świeża, orzeźwiająca, znakomita saute, oraz jako składnik drinków.

Jakość i smak lubelskich wódek jest od lat nagradzana zarówno w rodzimych jak i międzynarodowych konkursach. Ogłoszono właśnie wyniki największego badania konsumenckiego w kraju – Najlepszy Produkt Wybór Konsumentów 2013. Ranking pokazał, że ulubioną wódką smakową Polaków jest Miętówka Lubelska produkowana przez Stock Polska!

Ich walory docenili między innymi fachowcy Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości w Brukseli czy też sędziowie najstarszego konkursu alkoholowego w Europie – Monde Selection. Lubelskie to lider rynku w kategorii wódek smakowych. Ich udziały wynoszą 32,5% (Nielsen, DEC 2012). W total vodka 8,3%, co oznacza że jest czwartą marką na rynku.

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Stock Polska.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s