Wyborowa Smaki Świata – Zdobywcą prestiżowych nagród GRAND GOLD oraz GOLD w konkursie MONDE SELECTION 2012!

Wyborowa Smaki Swiata
Wyborowa Smaki Swiata

Wyborowa Smaki Świata już po 4 miesiącach obecności na rynku zdobywają najwyższe trofea! Nowatorskie receptury Wyborowa Lime&Mint Cool, Wyborowa Citrus Squeeze oraz Wyborowa Ginger Bite zostały docenione przez jury konkursu Monde Selection i zdobyły najważniejsze nagrody w swojej kategorii. Grand Gold przyznano Wyborowa Lime & Mint Cool oraz Wyborowa Ginger Bite. Z kolei smak Wyborowa Citrus Squeeze został odznaczony nagrodą Gold.

Wyborowa to marka wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Jest serwowana w najlepszych barach
i restauracjach na całym świecie i podbija serca nie tylko Polaków ale także obcokrajowców. Tym razem zachwyciła jury Monde Selection – International Institute for Quality Selections. Konkurs odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, a sam Instytut jest najbardziej reprezentatywną, niezależną organizacją badającą jakość produktów żywnościowych z całego świata. Nadrzędnym kryterium decydującym o opinii o produkcie w poszczególnych kategoriach jest „jakość smaku”. Wszystkie zgłoszone produkty poddawane są w ramach konkursu szczegółowym badaniom laboratoryjnym i organoleptycznym przez komisję niezależnych ekspertów.  Przez 50 lat istnienia Instytut zgromadził w swoim jury doborowych specjalistów m.in. mistrzów kulinarnych nagradzanych prestiżowymi gwiazdkami czerwonego przewodnika Michelin’a, naukowców i wykładowców uniwersyteckich, ekspertów żywieniowych czy też światowej klasy enologów i sommelierów.

– Wyborowa Smaki Świata to odpowiedź marki na najnowsze trendy konsumpcji, dlatego nie kryjemy dumy i ogromnej satysfakcji z nagrody. Warianty smakowe są skierowane nie tylko do młodych ludzi poszukujących najlepszych imprezowych smaków ale także do dojrzałych konsumentów ceniących mocne trunki w nowym innowacyjnym wydaniu. Dzięki decyzji jury Monde Selection celebrujemy kolejne w historii marki Wyborowa medale. Wyróżnienia w tak prestiżowych konkursach są dla nas i dla naszych konsumentów potwierdzeniem, że Wyborowa kreuje trendy. Wyborowa Smaki Świata bardzo szybko zdobyły serca konsumentów, a ich sprzedaż przekroczyła nasze oczekiwania – twierdzi Maria Spuz-Szpos, Group Brand Manager Domestic Vodkas, Pernod Ricard Polska.

Zapraszamy na Fan Page marki Wyborowa na Facebook’u: www.facebook.com/wyborowapolska

Pamiętaj, pij odpowiedzialnie!

Na Zdrowie!

(Tekst i zdjęcia – materiały prasowe Wyborowa S.A.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s